"Szczęście nie polega na szczęściu, lecz na jego osiąganiu."

Fiodor Dostojewski

 

Anna Radecka


 

 

Anna Radecka - psycholog, psychoterapeuta poznawczo- behawioralny w trakcie certyfikacji, w toku szkolenia prowadzącego do zostania nauczycielem MBLC (Mindfuless Based Living Course).

Pracuje z osobami dorosłymi oraz nastolatkami od 14 roku życia. Podczas procesu wykorzystuje techniki klasycznej terapii poznawczo - behawioralnej, chętnie korzystając również z podejść tzw. Trzeciej Fali. Członek Polskiego Towarzystwa Terapii Poznawczej i Behawioralnej. W pracy z drugą osobą stawia na bezpośredniość i akceptację. Psychoterapia to dla niej droga, podczas której dzięki narzędziom o potwierdzonej naukowo skuteczności, wspólnie z klientem określa się drogę prowadzącą do własnej równowagi.

Doświadczenie zawodowe:

Ukończyła studia magisterskie na Akademii Ignatianum ze specjalnością Psychologia Kliniczna. Aktualnie w trakcie 4-letniej szkoły Szkoły Terapii Poznawczo - Behawioralnej z Dialogiem Motywującym organizowanej przez Akademię Motywacji i Edukacji, akredytowanej przez PTTPB. Uczestniczka Certyfikowanego Kursu Mindfulness organizowanego przez Mindfulness Association Polska, prowadzącego do zostania nauczycielem MBLC (Mindfuless Based Living Course). Doświadczenie zawodowe zdobywała m.in. W szpitalu Uniwersyteckim w Krakowie, w poradni NeuroCentrum w Wadowicach oraz w poradni Nurty stworzonej przez Fundację Bez Klamek w Krakowie. Swoją pracę poddaje regularnej superwizji - zarówno indywidualnej jak i grupowej.

Specyfika pracy z klientem:

Podczas pracy terapeutycznej skupia się na dokładnym zrozumieniu trudności z jakimi mierzy się klient. Dużą wagę przywiązuje również do możliwości i zasobów, starając się je wzmacniać. Dzięki określeniu wspólnych celów i kierunku pracy, dobiera odpowiednie narzędzia z zakresu terapii poznawczo-behawioralnej wzbogaconej o podejścia ACT, DBT oraz mindfulness aby nakreślić indywidualny plan działania. Wspiera i motywuje w drodze do pokonania trudnych objawów.

Kwalifikacje:

Studia wyższe i podyplomowe

  • Akademia Ignatianum: Psychologia
  • Akademia Motywacji i Edukacji: Szkoła Terapii Poznawczej i Behawioralnej z Dialogiem Motywującym
  • Mindfulness Association Polska: Certyfikowany Kurs Mindfulness

Wybrane szkolenia:

  • Terapia Dialektyczno - Behawioralna. Podstawy teoretyczne i wybrane techniki pracy.
  • Psychoterapia Poznawczo - Behawioralna. Założenia i techniki pracy.
  • Pacjent z niską samooceną - skuteczna praca w nurcie CBT i RTZ.
  • Perfekcjonizm - jak mogą pomóc terapia poznawczo - behawioralna i racjonalna terapia zachowania?
  • Prokrastynacja czyli w pułapce zwlekania - techniki zmiany w nurcie RTZ.
  • Co każdy terapeuta powinien wiedzieć o wpływie leków na psychoterapię?
  • Czego warto nauczyć się od terapeutów schematu? Szkolenie dla psychologów i psychoterapeutów.

Umów się na wizytę   Zadzwoń / Wyślij wiadomość