"Szczęście nie polega na szczęściu, lecz na jego osiąganiu."

Fiodor Dostojewski

 

Zaufali nam


 

Po pomocy u Pani Aleksandry Szpakowskiej nasz związek stał się dużo lepszy. Wcześniej kłucilismy sie o bzdury, nie rozumieliśmy się ani nie docenialismy.Na terapi nauczyliśmy się jak rozmawiać oraz jakie są bariery w dobrej komunikacji. Oprócz tego nauczyliśmy się doceniać naszego partnera i jego potrzeby. Dodatkowo przestaliśmy na siebie patrzeć przez pryzmat wad oraz czytać sobie w myślach. Polecamy wszystkim parą bez względu czy mają w swoim związku kryzys czy nie.  

J i B

Przez wiele lat próbowałam pokonać ataki paniki. Nic nie pomagało i czułam się coraz gorzej, przestałam wychodzić z domu z obawy przed kolejnym napadem. Pani Ola wszystko mi wyjaśniła i pokazała jak mam zmierzyć się z problemem. Teraz czuję, że odzyskałam życie a na wypadek nawrotu wiem co mam robić i wiem, że sobie poradzę. Dziękuję!

Dorota

Dzięki Pani Oli wygrałam z depresją bez leków. Zaczęłam znów żyć jak kiedyś. Krok po kroku świadomie zawalczyłam o siebie. Wróciła radość i energia. Polecam tę terapeutkę wszystkim, którzy cierpią i mają dość

Justyna

 

Pani Ola dała się poznać jako psycholog, który realnie słucha i pomaga bez oceniania- a miałem z tym różne doświadczenia. Pokazała mi mnóstwo technik, które stosuję do dziś. To do mnie trafiło. Dziękuję za wszystko!

Piotr

Do Pani Oli trafiłam w trudnym momencie mojego życia,kiedy nie mogłam poradzić sobie sama że sobą. Dzięki pomocy Pani Oli szybko doszliśmy do tego gdzie leży problem. Profesjonalizm,a także to jak ciepłą i serdeczną osobą jest pani Aleksandra,były powodem iż terapia przyniosła bardzo szybko wymierne efekty w postaci nowej, szczęśliwszej mnie.

L

Pani Ola jest osoba godną zaufania. Ma w sobie mnóstwo ciepła, zrozumienia, troski i kobiecej intuicji. Bardzo mi pomogła w wielu sytuacjach stresowych i na przyszłość będę wiedziała gdzie się udać gdy przestanę sobie radzić z własnym życiem. Z czystym sumieniem mogę polecić Panią Olę każdemu. Była dla mnie wsparciem przez ponad dwa lata. Żaden terapeuta nie zgadza się na kontakt smsowy i mailowy- co w moim przypadku miało kluczowe znaczenie bo mogliśmy mieć kontakt nawet w trakcie mojego pobytu w szpitalu. Wzięłam sobie do serca jej rady i zalecenia, i wreszcie moje życie ma sens. 

Monika

 

W okresie minionych kilku miesięcy, brałem udział w terapii przy boku Pani Aleksandy Szpakowskiej. Oceniam naszą współpracę bardzo dobrze. Systematyczne i odpowiednie ćwiczenia pozwoliły mi w szybkim tempie uporać się z moimi problemami. Atmosfera spotkań i kontakt pomiedzy nimi były dla mnie czystą przyjemnością, które z pewnością będę miło wspominał. Serdecznie polecam !

Kamil

Odbyłam cykl sesji z Panią Aleksandrą Szpakowską . Dzięki tym spotkaniom nie tylko czuje się lepiej , ale przede wszystkim jestem bliższa temu, w którym kierunku powinnam dalej iść w życiu . Pani Ola jest najlepszym psychologiem - potrafi słuchać i nie ocenia . Pełen profesjonalizm i fachowe podejście . Wzbudza zaufanie, ma na uwadze komfort pacjenta . Cieszę się ze mogłyśmy ze sobą współpracować . Zdecydowanie Polecam

Patrycja

Trafiłam na Panią Aleksandrę z polecenia od znajomej i jestem bardzo zadowolona z naszej współpracy. Terapia z tą Panią była nie tylko ciężką pracą nad sobą, ale również ciekawym doświadczeniem i miło spędzonym czasem. Nie tylko profesjonalne podejście, ale również widać ogromne poświęcenie się wszystkiemu całym sercem. Pani Aleksandra jest dostępna o każdej porze i zawsze służy radą i pomocą. Efekty mojej pracy oceniam jako bardzo zadowalające nie tylko przezwyciężyłam wiele moich trudności, ale również nauczyłam się cieszyć z każdej chwili mojego życia. Gorąco polecam, jak terapia to tylko pod tym adresem

Klientka C.

 

Trafiłam do Pani Aleksandry szukając pomocy, gdyż nie umiałam już poradzić sobie sama z lękiem o zdrowie. Po urazie kręgosłupa nagle moje życie zaczęło kręcić się  wkoło zdrowia i choć sam uraz był faktem, powoli mój tok myślenia zaczął kierunkować się za bardzo w stronę  zamartwiania się  o swoje zdrowie. Normalne funkcjonowanie stało się przeszłością. Dzień zaczynałam myśląc o nieistniejących dolegliwościach i tak też  go kończyłam, zmęczona psychicznie. Musiałam coś  z tym zrobić. Okazało się  że nie będę musiała nawet opuszczać domu, gdyż całą terapię przechodzę za pomocą Skype. Pani Aleksandra od samego początku naszej współpracy wykazywała się cierpliwością w wytłumaczeniu działaniu ludzkiego umysłu i procesów jakie w związku z tym zachodzą nie tylko w naszej psychice ale i w ciele. Jednak cierpliwość ustępowała czasem stanowczości, gdy była taka konieczność i to dawało mi zawsze pozytywny kop do działania i do pracy nad sobą. To też pozwoliło mi zaufać Pani Aleksandrze. Poczułam, że jest profesjonalistką w swej dziedzinie. Jednocześnie pozostawała empatyczna i bardzo ludzka. Dlatego cieszę się bardzo, że mogłam i mam mieć nadal przyjemność razem z nią  rozwijać się  i stawiać czoła moim problemom. Czasem z jej pomocą,  czasem samodzielnie, jednak zawsze pod jej bacznym okiem. To sprawia również, że czuję  się  w tej sytuacji bardzo bezpiecznie i wiem, że mam z ze strony Pani Aleksandry ogromne wsparcie.

Agnieszka

Terapia z panią Aleksandrą stała się podwalinami naszej rekonwalescencji jako małżeństwa. Pani Aleksandra jest terapeutą słuchającym z zaangażowaniem, umiejętnie prowadzącym tok rozmowy w kierunku lepszego zrozumienia tematu i poznania siebie. Okazuje szczere zainteresowanie pacjentem. Sesje są prowadzone przejrzyście i każda wprowadza coś nowego i budującego. Po kilku miesiącach pracy z panią Aleksandrą widzimy dużą poprawę w kwestiach, w których potrzebowaliśmy pomocy i jesteśmy zachęceni do dalszej pracy nas sobą. Szczerze polecam panią Aleksandrę Szpakowską jako profesjonalnego i troskliwego terapeutę.

Mirosław

Pani Joanna to super psycholog , przemiła osoba bardzo mi pomogła i uspokoiła POLECAM!!!!

Biseksualna

 

Psychoterapia online to wygodny i szybki sposób na poprawę swojego komfortu życia. Z Panią Olą pracuje 11 miesięcy , borderline , ataki paniki lekowej , depresja to póki co zaburzenia w których Pani Ola pomogła mi dokonać kolosalnych zmian i zaznać ulgi . Trochę mi zajęło zanim całkowicie obdarzyłam Panią Olę zaufaniem ale kiedy zauważyłam ze chce dla mnie jak najlepiej i to co proponuje przynosi dobre rezultaty poddałam się pod jej sposób prowadzenia terapii. Pani Ola jest dostępna nie tylko podczas sesji terapeutycznej co bardzo zbudowało u mnie poczucie bezpieczeństwa a świadomość że jest blisko w ciężkich dla mnie chwilach i zawsze gotowa pomóc jest nieocenione. Jestem jednym z dowodów na to że różnego rodzaju zaburzenia emocjonalne można ujarzmić przy pomocy terapii i za to zawsze będę już Pani Oli wdzięczna i z cierpliwością wyczekuje kolejnych zmian w sobie kontynuując dalsze sesje.

Zuza

Kiedy zaczynałam terapię z Panią Ola nie wierzyłam, że coś może się zmienić w moim życiu i długo zachowywałam dystans. Pani Ola okazała się nie tylko wspaniałym psychoterapeuta, ale i cudownie ciepła kobieta do której zawsze mogę się zwrócić, która ma ogromnie dużo wrażliwości a jednak przy tym wszystkim jest bardzo konkretną i wymagającą osoba. Daje mi wsparcie ale i wymaga zaangażowania i pracy. Dzięki niej zrozumiałam, że życie to nie maraton, że najważniejsze jest to gdzie jestem teraz. Pomogła mi w tak wielu ważnych kwestiach, że nie sposób jest je wszystkie wymienić. A do tych wszystkich prawd pomogła mi dojść samej, nigdy niczego nie wmawiała i nie snuła żadnych teorii. Była zawsze delikatna, dobra i mądra. Mam wrażenie jakby zdjęła że mnie zły czar. Dziękuje Olu za twój wysiłek i pracę ze mną

Ania

Bardzo się cieszę, ze trafiłam na terapię do Pani Aleksandry Szpakowskiej. Stało się to kiedy straciłam chęć do życia, leczona błędnie na depresję wchodziłam w co raz większa dziurę i rozpacz. Pani Ola zapaliła światło w tym moim ciemnym, beznadziejnym świecie. Pierwszy raz czuję, ze terapeuta tworzy ze mną więź, zależy Jej na pacjencie. Jestem trudnym przypadkiem, jak to bywa z borderline, ale każdego dnia uczę się siebie, poznaję na nowo i próbuję pokochać. Życzyłabym Każdej osobie tak dobrego terapeuty. Polecam z czystym sercem.

Marta Joanna

 

Każdemu szczerze polecam terapię u Pani Aleksandry Szpakowskiej. Leczę się na agorafobię, przed terapią miałam problem z przejściem 100m sama, Dzięki pracy z Panią Szpakowską spacery nie są dla mnie problemem. Pani Aleksandra jest miła, sympatyczna, elokwentna, uśmiechem od progu zaraziła mnie pozytywną energią. Serdecznie polecam!

Żaneta